Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą budowlaną, która w sposób kompleksowy wykonuje roboty drogowe, roboty inżynieryjne oraz roboty torowe. Jedną z naszych form działalności jest również wynajem maszyn budowlanych. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo w zakładce "Wynajem maszyn".

Mimo iż jesteśmy młodą firmą, to dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w pracy dla znanych międzynarodowych korporacji z branży budowlanej, w bardzo krótkim czasie osiągnęliśmy sukces rynkowy.

Nasze ambitne plany, które realizujemy z powodzeniem skutkują znaczącym wzrostem obrotów w ujęciu rok do roku. Jako firma możemy pochwalić się wieloma realizacjami. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce realizacje.

Duże zainteresowanie naszymi usługami spowodowało, że z firmy regionalnej staliśmy się firmą o zasięgu ogólnopolskim.

Pracujemy tylko  na sprawdzonych i pewnych technologiach.

nasz praca to nie tylko wykonywanie zleceń. Dzielimy się także z Klientem naszą wiedzą, doświadczeniem, pasją   oferując  najlepsze  rozwiązania.  W pełni  bierzemy odpowiedzialność  za jakość wykonanych prac. 

Wszystkie nasze  dotychczasowe realizacje zostały oddane w terminie, zgodnie z ustalonymi warunkami w  umowach o czym  świadczą listy referencyjne naszych klientów. 

Chcemy aby wybierając naszą firmę byli Państwo w pełni przekonani,  że współpraca z firmą Granar  jest  najlepszym  wyborem!

Zapraszamy  do Współpracy
Artur Klimaszewski
Prezes Zarządu